Сергій Ребров: "Немає сенсу говорити про підтасовування жереба"

Динамо Київ 21 Жовтня, 15:59 1155
Сергій Ребров: Немає сенсу говорити про підтасовування жереба | 19-27
Екс-гравець столичного "Динамо" та національної збірної України, а тепер тренер київського клубу Сергій Ребров прокоментував результати жеребкування плей-офф на ЧС-2014.

- Сергію Станіславовичу, чимало вболівальників розчаровані результатом жеребкування і вважають, що збірна України не пройде команду Франції. Ви поділяєте точку зору песимістів?

- Не поділяю. Якщо наша збірна буде демонструвати той же рівень гри, що і протягом другого кола групового етапу, то це Франція повинна боятися "синьо-жовтих". Можливо, в психологічному плані для самих футболістів потрапити на Францію - не зовсім приємно. Але я впевнений, що Україна, якщо буде виходити на стикові ігри з таким же настроєм, що і на ігри з Англією, Сан-Марино та Польщею, то більшою мірою, нас повинні боятися, а не ми суперників.

- Так що, як мінімум - шанси рівні, з певною перевагою українців?

- Перш за все - це виклик для нашої збірної. Зараз у нас зібралася хороша команда, вона гідна виходу на чемпіонат світу. А як воно буде, подивимося. Мабуть, шанси рівні. У збірної Франції теж молоді футболісти, команда пройшла якийсь період зміни поколінь. Тому шанси рівні. Навіть якби попалася збірна Ісландії, то шанси також були б рівними. У тому випадку, очевидно, був би елемент недооцінки суперника. У випадку з Францією ніякої недооцінки бути не може, хлопці віддадуть всі сили, щоб потрапити на чемпіонат світу.

- Дехто вважає, що жеребкування могли підтасувати, нібито ФІФА таким чином визначає команди , які хоче бачити на чемпіонаті світу. Таке можливо?

- Навіть не хочу це коментувати. Ні в одній з пар не можна запідозрити якусь закулісну гру. Напевно, якби потрібно було щось підтасувати, то все було б інакше. Тому немає сенсу про це говорити.