Про це Коноплянка повідомив у своєму «Твіттері»:
«Буду грати під 22-им номером. Як говорив ведучий «Домашнього Лото» - «гуси-лебеді», - написав Євген.

Про це Коноплянка повідомив у своєму «Твіттері»:
«Буду грати під 22-им номером. Як говорив ведучий «Домашнього Лото» - «гуси-лебеді», - написав Євген.
