"Дніпро" подав скаргу на систематичні порушення "Металістом" регламенту Прем"єр-ліги

Динамо Київ 21 Жовтня, 16:24 1150
Дніпро подав скаргу на систематичні порушення Металістом регламенту Премєр-ліги | 19-27
fcdnipro.com стало відомо, що дніпропетровський клуб направив скарги у футбольні інстанції України та Європейського футбольного союзу в яких позначив свою незгоду з тим, що харківський Металіст систематично порушує норму регламенту Прем'єр-ліги сезону 2013/14 в тій частині, яка стосується визначення одночасної кількості футболістів-легіонерів на полі під час матчу.

fcdnipro.com стало відомо, що дніпропетровський клуб направив скарги у футбольні інстанції України та Європейського футбольного союзу в яких позначив свою незгоду з тим, що харківський Металіст систематично порушує норму регламенту Прем'єр-ліги сезону 2013/14 в тій частині, яка стосується визначення одночасної кількості футболістів-легіонерів на полі під час матчу.

Це підтвердив і віце-президент харківського клубу Костянтин Пивоваров на сайті вболівальників Металіста.