Відомий футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло на своїй сторінці у Facebook поділився власною думкою з приводу справ у «Динамо-2».
«На мій погляд, «Динамо-2» затіяло зміну поколінь, грунтовно до цього не підготувавшись. Далеко не секрет, що команда комплектується за залишковим принципом.
Що я маю на увазі: спеціально для «Динамо-2» гравців клубу не купують. Футболісти, які підписали довгострокові контракти у віці 17 років, явно пересиділи в системі. Гравці, не бачачи своєї перспективи потрапити в «основу» (але отримуючи пристойні зарплати), до віку 22 років деградували. Сьогодні, протягягом двох років йде розплата за селекційні прорахунки. Вірніше, це системний збій.
Я вважаю, що Хацкевич - кваліфікований тренер (з великим бажанням). Клубу потрібно звернути велику увагу на підвищення кваліфікації своїх тренерів. Одним словом, інвестувати в знання, відправляючи тренерів у закордонні центри ліцензування. Наш іцентр при ФФУ не в змозі дати знання.
«Динамо – 2» - це дуже важлива структура, нею потрібно дуже серйозно займатися. Селекція повинна проходити кожні півроку, а не раз на п'ятирічку. А головне - нею повинні займатися фахівці. Гравці не мають втрачати мотивацію (не можеш, - до побачення). Тоді прийде результат, а це - гравці для основи і для продажу. Перша ліга дала сьогоднішніх лідерів «Динамо» - це Ярмоленко, Хачеріді. Робіть висновки».