"Ми отримали все, чого хотіли. І не варто зараз говорити, що це не добре", - цитує Раймона Доменека Ma Chaîne Sport. За його словами, кращого варіанту годі й чекати, бо не можна говорити, що Україна була найбільш вражаючою командою з четвірки сіяних.
Ось що пан Доменек розповідає далі: "Нам дісталася команда з найнижчим рейтингом". Ага, рівно на одну позицію вище, ніж Франція! Але месьє Гороскоп не вгамовується: "Якщо Франція продемонструє свої якості, то ці матчі будуть формальністю". Що ж, завершуємо новину словами класика: "Ми до вас ще у Париж приїдемо, ..."