Олександр Сопко: "Не покидає відчуття, що там десь було розписано"

Динамо Київ 22 Жовтня, 08:13 1121
Олександр Сопко: Не покидає відчуття, що там десь було розписано | 19-27
Футбольний експерт Олександр Сопко - про плей-оф відбору ЧС-2014.

Футбольний експерт Олександр Сопко - про плей-оф відбору ЧС-2014.

- Перші емоції, коли пройшло жеребкування, були такі: все одно не покидає відчуття, що там десь було розписано. Природньо, все було на очах, все було прозоро, видно, але проте, варіант, який влаштував би всіх, крім нас, він і стався, на жаль.

Але, моливо, це й на краще. Тиск на нашу команду не буде таким, що 100% повинні обіграти і вийти. Гравці і тренери будуть трохи розкуті, якої якраз має вистачити для того, щоб показати все найкраще, що є на сьогодні у команди в грі проти французів.

Французи будуть навпаки, мені здається, під великим тиском від своїх же уболівальників. Їм буде, можливо, навіть складніше, - сказав Сопко каналу "Футбол".