Сак: «У "Динамо" поки не все гладко, але за золото воно поборотися може»

Динамо Київ 22 Жовтня, 08:27 767
Сак: «У Динамо поки не все гладко, але за золото воно поборотися може» | 19-27
Колишній футболіст "Чорноморця" Юрій Сак прокоментував перемогу "Динамо" над " Арсеналом" з рахунком 2:0 і оцінив шанси підопічних Олега Блохіна на боротьбу за чемпіонство в нинішньому сезоні.

Колишній футболіст "Чорноморця" Юрій Сак прокоментував перемогу "Динамо" над " Арсеналом" з рахунком 2:0 і оцінив шанси підопічних Олега Блохіна на боротьбу за чемпіонство в нинішньому сезоні.

"Об'єктивно підопічні Блохіна просто були на голову сильніше. "Канонірам" зараз непросто, у сформованій ситуації виконавцям, напевно, не до футболу. Та й як можна налаштуватися, якщо кожен найближчий матч знаходиться під загрозою зриву. На мій погляд, у "Динамо" поки не все гладко. Командні дії важко назвати злагодженими через те, що далеко не всі новачки клубу встигли адаптуватися, гравцям поки не вистачає взаєморозуміння.

Чи зможе "Динамо" втрутитися в боротьбу за чемпіонство? Думаю, так. Одна-дві осічки основних конкурентів цілком дозволять динамівцям вклинитися. Але, чесно кажучи, за якістю гри "Динамо" поки відстає від тих, з ким належить посперечатися за золоті медалі", - сказав Сак.