Несмачний: "Не думаю, що Україна зіграє з Францією на "Донбас Арені "

Динамо Київ 22 Жовтня, 09:00 942
Несмачний: Не думаю, що Україна зіграє з Францією на Донбас Арені  | 19-27
Екс-захисник збірної України та київського «Динамо» Андрій Несмачний поділився думкою, на якій арені національній команді варто проводити домашній поєдинок проти французів.

- Особисто мені завжди було комфортно грати на Республіканському стадіоні. Не знаю, як це пояснити, але на цій арені я завжди себе відчував набагато впевненіше, ніж на будь-якій іншій. Що стосується матчу з Францією, не думаю, що збірна гратиме на "Донбас Арені" - там наша команда поки не може виграти.

Можливо, зіграють на НСК "Олімпійський". Можливо, і на іншому стадіоні. У будь-якому випадку вибирати буде керівництво ФФУ,  - сказав Несмачний.