Іван Гецко: "Будемо Францію бомбити! Правда, як ЧС може пройти без неї..."

Динамо Київ 22 Жовтня, 15:24 729
Іван Гецко: Будемо Францію бомбити! Правда, як ЧС може пройти без неї... | 19-27
Іван Гецко не представляє, як чемпіонат світу може пройти без Франції, але вважає, що руки опускати не потрібно.

Коли ресурс "Сегодня" попросив поділитися враженням від жеребкування автора першого голу в історії збірної України Івана Гецко, він задумався, почувши фразу "Добрий день".
 
Нарешті, перервав мовчання: "Якщо він, звичайно, добрий. М-да ... Будемо Францію бомбити! Правда ,як чемпіонат світу без Франції може пройти, я не уявляю. М'яч, звичайно, круглий, поле рівне. Але все проти нас. І командочка в суперники попалася найсильніша, і перший матч - вдома. Фарт, який супроводжував Фоменко у відборі, на цей раз від нього відвернувся. Зараз спливе все - і виїзна гра з Молдовою, коли не дорахувалися двох очок, і домашня з Англією... Але руки опускати не потрібно. Судячи по обличчю тренера Франції Дешама, він теж не в захваті. Знаєте, коли розгорнули папірець з Україною, я сказав дружині: "Дивися, зараз Франція попадеться", - природно, жартома. А воно так і вийшло... Тут тільки самі повинні, ніхто нас не недооцінить. Надія на те, що мікроклімат збірної поламає клас зірок суперника. Вдома потрібно буде грати першим номером і перемагати в м'яча два , тоді з'являться шанси. на виїзді буде набагато легше. але, повторюся, вдома потрібна перемога. Ми вже сім матчів підряд не пропускаємо. Якщо знову вдасться зберегти ворота на замку, та ще один-два забити, французи розкриються, і це дозволить нам досягти потрібного результату".