Грозний: "Хотів, щоб була Ісландія"

Динамо Київ 22 Жовтня, 20:07 808
Грозний: Хотів, щоб була Ісландія | 19-27
Тренер "Говерли" сумує за втраченою нагодою.

– Хотів, щоб ми потрапили на Ісландію, хоча слабких суперників на цій стадії не буває. Якщо наша збірна двічі гідно виступала проти Англії, стільки ж перемагала Польшу, досить легко здолала на виїзді непоступливу Чорногорію, тож чому не позмагатися з французами. Фактично в усіх матчах групового етапу наша команда мала перевагу.

Коли говоримо про збірну Франції, то інтуїтивно згадуємо команду часів Зідана, тоді вони ставали чемпіонами світу та Європи, а зараз ця команда вже далеко не та, хоч і має в своєму складі зірок світового рівня. Прогнозую рівну гру, а переможе той, хто реалізує свої моменти. Якщо хочемо гідно виступати на мундіалі потрібно грати й перемагати саме таких суперників. Всі ми сподіваємося на перемогу нашої команди в обох матчах плей-офф.