Про це повідомляє офіційний сайт каналу "Футбол". За словами директора телеканалів Олександра Денисова, для зручності глядачів Українську Прем’єр-Лігу буде транслювати "Футбол-1", а кращі іноземні першості - "Футбол-2".
Із січня 2014-го року ці канали будуть доступні для кабельних та супутникових операторів у єдиному пакеті. Обидва "Футболи" планується розміщати у базових пакетах кабельних операторів - таким чином, вони стануть доступними більшості глядачів.