Коньков: «Хіба грім грянув? Нічого страшного не сталося»

Динамо Київ 23 Жовтня, 08:12 732
Коньков: «Хіба грім грянув? Нічого страшного не сталося» | 19-27
Президент ФФУ Анатолій Коньков після прильоту з жеребкування раунду плей-оф ЧС-2014 поділився своїми думками стосовно результатів жеребкування.

- Ми нормально відреагували на результати жеребкування. Команда буде серйозно готуватися до поєдинків, детально вивчати суперника.

- Невже ви зовсім не засмутилися? Адже нам могли випасти слабші опоненти...

- Сприйняли жереб таким, який він є. Немає ніякого сенсу говорити про те, що могло б статися.

- Які асоціації у вас викликає французький футбол?

- Це футбол, який приносить радість людям. Французи грають видовищно, але ми спробуємо теж порадувати всіх наших уболівальників, зберігши все хороше, що було у збірної в цьому році.

- Сила суперника вплине на додаткову мотивацію виконавців з боку керівництва ФФУ?

- Повірте, у хлопців і так непогана мотивація, але найголовніше для них - вихід на чемпіонат світу. Втім, прийде час матчів - ми зі свого боку, можливо, ще щось підкоригуємо.