Урс Фішер: "Ми приїхали перемогти «Динамо»"

Динамо Київ 23 Жовтня, 08:35 1141
Урс Фішер: Ми приїхали перемогти «Динамо» | 19-27
Вчора делегація "Туна" прибула до Києва на матч з київським "Динамо" у Лізі Європи.

Вчора делегація "Туна" прибула до Києва на матч з київським "Динамо" у Лізі Європи.

У швейцарців насичена культурна програма. Так, заплановані дві прогулянки по місту - в Маріїнському парку та стадіоні імені Лобановського.

- Ми приїхали, щоб перемогти, і це нормально. Ще для мене важливо, щоб команда продемонструвала гідну гру, - сказав каналу "Футбол" головний тренер "Туна".