На сьогоднішній прес-конференції він повідомив, що його клуб приїхав у Київ за очками. І, хоча «Динамо» є фаворитом, «Тун» вже має досвід перемог над сильними командами. «Побачимо все завтра», - каже Фішер.
Також тренер «Туна» запевняє, що в Києві є, на що подивитися. «Але головне, за чим ми приїхали це футбол». Погоджується з ним і капітан гостей Денис Хедігер: «Ми тут для того щоб грати у футбол. Закінчиться гра, тоді може бути встигнемо подивитися на місто».
«Динамо» - фаворит, і одне очко у двох іграх для них – це занадто мало. «Я бачив інші ігри за їх участю і вважаю, що це сильна команда. Але думаю, що Олег Блохін - досвідчений тренер і знає як виходити з подібних ситуацій», - завершує Урс Фішер.