Олександр Шовковський: «Треба стояти не обличчям до свого минулого, а дивитися вперед»

Динамо Київ 23 Жовтня, 17:50 1248
Олександр Шовковський: «Треба стояти не обличчям до свого минулого, а дивитися вперед» | 19-27
Напередодні поєдинку з «Туном» капітан «Динамо» розповів, як команда готується до відповідальної гри

Мабуть, майбутні дві гри з «Туном» будуть ключовими. У нас робоча обстановка, хоча всі розуміють, в якій ситуації ми знаходимося. Ми віддаємо собі звіт в тому, що від поєдинків зі швейцарами буде залежати дуже багато чого, зокрема, вихід з групи.

- Тренери їздили переглядати вашого суперника, якими тактичними секретами або особливостями поділилися?

Я не думаю, що це коректно обговорювати суперника в пресі. Єдине, що можна сказати сміливо - це те, що «Тун» - команда організована, дисциплінована. Останнім часом всі швейцарські команди показують досить цікаву гру. Їх збірна також грає досить впевнено. Так що, думаю, простої гри не буде точно.

- Ви - один з небагатьох, хто пам'ятає не дуже приємні матчі проти «Туна» восьмирічної давності...

- Якщо чесно, вже нічого не пам'ятаю, після цього вже стільки води витекло. Я дотримуюся думки, що потрібно стояти не обличчям до свого минулого, а дивитися вперед.

- Ви отримали пошкодження в минулому матчі з «Арсеналом». Чи готові завтра вийти на поле?

- Я працюю разом з усіма, а хто гратиме - вирішувати головному тренеру.