«Такі поразки роблять нас сильнішими! VAMOS SEVILLA!» - написав Коноплянка в Instagram, виклавши фото, на якому він святкує гол у ворота «Барселони».

«Такі поразки роблять нас сильнішими! VAMOS SEVILLA!» - написав Коноплянка в Instagram, виклавши фото, на якому він святкує гол у ворота «Барселони».
