«Собака лаяла на дядю Байера»

Динамо Київ 23 Жовтня, 20:34 1212
«Собака лаяла на дядю Байера» | 19-27
Або Кісслінг ліки від Фармацевтів.

Є така відома байка – «Слон і Моська». Вона нам розповідає про такий собі комплекс неповноцінності однієї собачки. Ось хоче вона бути великою та значимою – а для цього потрібно вийти у Лігу… тобто, вибачте, на вулицю і знайти там когось великого. Наприклад, Слон Юнайтед – облаяти його, вчепитися у бік та видрати трохи шкіри. І потім вже можна від душі лаяти – дивіться-бо, а ми сильні, ми із самими Слон Юнайтед внічию заграли!

 

Мені оце-то й духу піддає,
Що я без бійки й ляку, –
Попасти можу у великі забіяки.
Нехай говорять же собаки:
“Ач! Моська, сильна ж бо вона,
Раз гавка на Слона!”

Сумна хвороба, але, на щастя, сучасна медицина спроможна допомогти. На цього пацієнта було викликано цілу фармацевтичну компанію. Її так і називають – Фармацевти. Офіційно – «Байєр 04», та й лікують вони саме так – 04. Точніше, 4:0.

Гіркі ліки, без сумніву. Точніше, кислі. Але головне, щоб вони пішли на користь. Бо Моська, звичайно, добротне цуценя, але до гранду ще тягнутись та тягнутись. Кажуть, це набагато корисніше, аніж просто лаяти.