Луческу: "Грали проти судді"

Футбол України 23 Жовтня, 22:49 744
Луческу: Грали проти судді | 19-27
Тренер "Шахтаря" на цей раз звинувачує не хлопчаків, які подають м’ячі.

- Дуже складно коментувати таку гру", - каже Мірча Луческу. "Якби не цей ганебний результат... Якщо аналізувати все по порядку, то нам довелося грати проти судді, а не проти Байєра. Спочатку були п'ять фолів Донаті, які повинні були привести до другої жовтої картки і видаленню гравця. Можна говорити про рівне першому таймі за винятком моменту, коли подачу з флангу замкнув Кісслінг. У нас був хороший момент в кінці, коли Тейшейра не потрапив у ворота

Другий тайм почався рівно, і раптом арбітр придумує пенальті. Даріо взагалі не чіпав Кісслінга, він стояв на місці. Дивно, що такий пенальті взагалі призначили. Але це не все. Після передачі з флангу Дугласа м'яч потрапляє Рольфесу в руку. Пенальті! Але ні, розвивається контратака суперника, яка закінчується голом із положення поза грою. Після цього складно було говорити про організацію гри команди. Всі засмутилися. Якщо порівнювати пенальті, який не призначили в матчі з МЮ і сьогоднішній пенальті, то це дві великі різниці. Відсутність поваги до Шахтаря простежується. Напевно, потрібно задуматися куратору УЄФА, який призначає суддів у єврокубках. У двох матчі поспіль у Лізі чемпіонів результат зробили судді.

«Якщо говорити про саму гру, то Байєр грав, як ми припускали, намагався більше діяти на контратаках. Але вони стали розвиватися за рахунку 2:0, коли ми розкрилися. При цьому перемога Леверкузена цілком заслужена, тому єдине, що нам залишається зробити, - добре підготуватися до повторного матчу з Байєром вдома. Повинно бути соромно за таке суддівство. Я чекав цього. Пригадується суддівство Ланнуа у Санкт-Петербурзі, коли ми грали з Зенітом. Можливо, цей суддя завжди відчуває симпатії до господарів. Навіть Хююпя сказав мені це під час рукостискання. Він сказав, що Байєру просто більше пощастило ".