- Даріо, сьогодні Шахтар не був схожий на себе. Чому?
- Я вважаю, що грали погано, - каже Даріо Срна. Перший гол після високої передачі, пенальті в епізоді з другим голом не було... Не хочу говорити про суддівство, але вже другу гру арбітри помиляються не на нашу користь, і ці помилки впливають на результат. Після Манчестера я говорив, що нічого не вирішено - нічого не вирішено і сьогодні. У нас ще все попереду.
Ми не заслужили настільки великої поразки, у нас було багато моментів. Всі засмучені, але треба зробити висновки і йти далі. Ще три гри попереду, Шахтар може все виправити. Я не думаю, що Байєр сильніше Шахтаря, просто їм сьогодні пощастило. У Донецьку все має бути по-іншому.
- Цей матч не нагадав вам поєдинок у Дортмунді?
- Ні. Після другого гола все було вирішено. Такі пенальті не ставляться. Нічого не зміниш. Шахтар сам винен у поразці. Будемо розбиратися і розмовляти - ще все попереду, і ми повинні виправити сьогоднішню помилку. У нас буде великий шанс пройти далі, якщо обіграємо Байєр в Донецьку.
- Луческу попереджав вас про Кісслінга. Чому не вдалося його закрити в епізоді з першим голом?
- Не знаю, що сталося. По гарячих слідах не хочу говорити. Потрібно зробити аналіз і підготуватися до наступної гри. Луческу нічого не сказав в роздягальні - будемо розбиратися в Донецьку. У суботу у нас наступна гра.
- Ви обмінялися футболками з Палопом. Він вам щось побажав?
- Я Палопа запам'ятав на все життя. Він попросив помінятися футболками, і я з великим задоволенням це зробив.