Олексій Андронов: «Де, врешті-решт, совість у Луческу?»

Динамо Київ 24 Жовтня, 05:46 2381
Олексій Андронов: «Де, врешті-решт, совість у Луческу?» | 19-27
Відомий футбольний телекоментатор Олексій Андронов прокоментував слова тренера «гірників» Мірчи Луческу про те, що «суддя зламав матч».

 «А чому Луческу мовчить про 100% пенальті у першому таймі на Кучері? Де ж совість у цієї людини, врешті-решт? – пише Андронов у своєму аккаунті в соціальній мережі Twitter.

Нагадаємо, вчора в рамках Ліги Чемпіонів донецький «Шахтар» програв леверкузенському «Байєру» з розгромним рахунком 4:0.