- "Тун" може зіграти сильно. Коли я виступав за "Базель", ми, зазвичай, вигравали у них, але ці перемоги майже завжди були непростими.
Та якщо ми хочемо вийти з групи, то мусимо брати три очки", - цитує Драговіча Austria Presse Agentur.
- "Тун" може зіграти сильно. Коли я виступав за "Базель", ми, зазвичай, вигравали у них, але ці перемоги майже завжди були непростими.
Та якщо ми хочемо вийти з групи, то мусимо брати три очки", - цитує Драговіча Austria Presse Agentur.