Александар Драговіч: "Якщо хочемо вийти з групи, мусимо брати три очки"

Динамо Київ 24 Жовтня, 07:31 805
Александар Драговіч: Якщо хочемо вийти з групи, мусимо брати три очки | 19-27
Александар Драговіч Захисник київського "Динамо" Александар Драговіч напередодні матчу зі швейцарським "Туном" у Лізі Європи поділився своєю думкою про майбутнього суперника.

- "Тун" може зіграти сильно. Коли я виступав за "Базель", ми, зазвичай, вигравали у них, але ці перемоги майже завжди були непростими.

Та якщо ми хочемо вийти з групи, то мусимо брати три очки", - цитує Драговіча Austria Presse Agentur.