Як стало відомо «Обозревателю», відповідні документи вже підписані власником клубу.
Після перемоги над донецьким «Шахтарем» футболістам виплатять зарплату за останні чотири місяці.
Як стало відомо «Обозревателю», відповідні документи вже підписані власником клубу.
Після перемоги над донецьким «Шахтарем» футболістам виплатять зарплату за останні чотири місяці.