«Динамо» - «Тун». Останні новини перед грою

Динамо Київ 24 Жовтня, 09:38 729
«Динамо» - «Тун». Останні новини перед грою | 19-27
На сьогоднішній передматчевій нараді було вирішено, що динамівці вийдуть о 20.00 на поле НСК «Олімпійський» у комплекті ігрової форми білого кольору (воротар в зеленому), а швейцарці червоного (голкіпер - жовтий).

На сьогоднішній передматчевій нараді було вирішено, що динамівці вийдуть о 20.00 на поле НСК «Олімпійський» у комплекті ігрової форми білого кольору (воротар в зеленому), а швейцарці червоного  (голкіпер - жовтий).

Арбітри одягнуться в чорні футболки і труси.

Перед обідом делегація «Туна» близько години прогулювалася в одному з парків у центрі міста, після чого повернулася в готель. Попереду у гравців відпочинок, установка на гру, а за дві години до початку матчу - виїзд на стадіон. Нагадаємо, наставник швейцарців Урс Фішер взяв із собою 20 гравців.

Динамівці перед грою будуть перебувати на базі в Конча –Заспі. Через травми у сьогоднішньому поєдинку не зіграють Євген Селін, Денис Гармаш і Браун Ідейє.

Сонце в день матчу в Києві буде рідко показуватися з-за хмар. Увечері можливі прояснення, але протягом всього дня погода залишиться похмурою. Без опадів. Температура повітря за прогнозом www.sinoptik.ua складе +12 °.