- Олег Володимирович, ваше резюме сьогоднішнього матчу.
Думаю, вдалася гра і є результат. Я задоволений діями команди. Багато моментів ми, на жаль, ще не використали, але виграли. Три очки в активі.
- Що сталося з Олегом Гусєвим? Як його стан?
- Він попросив заміну, я подумав, що проблема і замінив. Начебто все нормально. Можу вибачитися, що замінив його. Буває таке.
- Оціните дебют Євгена Макаренка в Лізі Європи?
- Я не оцінюю гравців, а дивлюся на дії команди в цілому. А Євген грає вже давно.
- Матч-відповідь динамівцям доведеться провести на штучному полі, як це впливає на підготовку "Динамо"?
- Та ніяк, ми граємо через два дні на третій
Тренер "Туна" Урс Фішер похвалив Ярмоленка, але розраховує на реванш у Швейцарії.
- Сьогоднішня висота занадто велика для нас. Мені здається, ми показали все, на що здатні, але "Динамо" набагато сильніше. Гра почалася не дуже добре для нас. При всій повазі до моїх підопічних, ми не могли заспокоїтися і знайти себе на полі. Без цього складно на щось претендувати. Ми побачили індивідуальну силу гравців "Динамо", треба винести уроки, повчитися у гравців київського клубу. Буде матч-реванш на нашому полі, тоді й подивимося, чи зробили ми висновки.
- Можете порівняти "Динамо" і "Тун" зразка 2005 року з нинішніми командами?
- Думаю, порівнювати не дуже зручно, пройшло багато часу. Але потрібно завжди пам'ятати, що "Динамо" - сильний клуб, без везіння з ним не можна змагатися. Нам сьогодні не пощастило.
- Учора ваш капітан погрожував подарувати Ярмоленко футболку на день народження. Чи заслужив динамівець цей подарунок?
- Більш ніж заслужив. Він показав усе, на що здатний. Зробив усе для перемоги. Клуб повинен триматися за таких футболістів.