А у підписі не забув про важливий для українців день:
«Вітаю всіх українців з Днем Незалежності. Із 24-ою річницею тебе, Україно!»
А у підписі не забув про важливий для українців день:
«Вітаю всіх українців з Днем Незалежності. Із 24-ою річницею тебе, Україно!»