Після сьогоднішніх матчів плей-офф Ліги чемпіонів вирішилася доля київського «Динамо». Разом з «Галатасараєм» та «Олімпіакосом» «біло-сині» потрапили у третій кошик.
Відзначимо, що «Шахтар» ще має шанси потрапити у другий кошик.
Кошик 1: «Барселона» (Іспанія), «Баварія» (Німеччина), «Челсі» (Англія), «Бенфіка» (Португалія), ПСЖ (Франція), «Ювентус» (Італія), «Зеніт» (Росія), ПСВ (Нідерланди).
Кошик 2: «Реал» (Іспанія), «Атлетіко» (Іспанія), «Порту» (Португалія), «Арсенал» (Англія), «Манчестер Сіті» (Англія), «Валенсія» (Іспанія).
Кошик 3: «Олімпіакос» (Греція), «Галатасарай» (Турція), «Динамо» Київ (Україна).
Кошик 4: «Гент» (Бельгія), «Динамо» З (Хорватія), «Маккабі» Тель-Авів (Ізраїль), «Мальме» (Швеція).