Про це ультрас «Дніпра» повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі.
Вже з наступного матчу вболівальники «синьо-біло-блакитних» не будуть використовувати піротехніку.
Про це ультрас «Дніпра» повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі.
Вже з наступного матчу вболівальники «синьо-біло-блакитних» не будуть використовувати піротехніку.