Драгович - про групу в Лізі чемпіонів

Динамо Київ 27 Серпня, 17:29 7363
Драгович - про групу в Лізі чемпіонів | 19-27
Футболіст київського «Динамо» у своєму Facebook прокоментував результати жеребкування для своєї команди.
«Непогана розстановка. Що ви про це думаєте?»