- Попереду великі ігри. Мені це подобається. Вперед, Динамо! - написав Мораєс в своєму «Інстаграмі».
Мораєс задоволений жеребкуванням
Жуніор Мораєс залишився задоволеним після жеребкування Ліги чемпіонів.
- Попереду великі ігри. Мені це подобається. Вперед, Динамо! - написав Мораєс в своєму «Інстаграмі».