Хачеріді: «З кожним матчем граємо краще»

Динамо Київ 25 Жовтня, 10:41 664
Хачеріді: «З кожним матчем граємо краще» | 19-27
Перемога "Динамо" в матчі проти "Туна" свідчить про чергову гру, яку динамівці провели краще, ніж попередню.
Перемога "Динамо" в матчі проти "Туна"  свідчить про чергову гру, яку динамівці провели краще, ніж попередню.
 
Таку думку в ефірі телеканалу "Футбол" висловив захисник столичного клубу Євген Хачеріді.
 
"Мені здається, з кожним матчем ми намацуємо якусь свою гру і граємо трохи краще", - сказав Хачеріді.
 
Нагадаємо, київське "Динамо" в рамках 3-го туру групового етапу Ліги Європи розгромило швейцарський "Тун".