Гецко про "Динамо": не бачу покращення

Динамо Київ 25 Жовтня, 11:51 1146
Гецко про Динамо: не бачу покращення | 19-27
Багато хто думав, що у грі "Динамо" покращення наступило вже сьогодні - але не Іван Гецко!

Перший тайм йому не сподобався взагалі, а другий - більш-менш нормально. "Якби не гол Ярмоленка, то ще невідомо як би все обернулося", - цитує експерта "Футбол24". Він зазначає, що це не та гра, якої чекають від "Динамо" вболівальники.

"Покращення не побачив. Єдине, що сподобалося, так це те, що 2-3 гри склад не змінюється. А раніше на кожну гру виходило нових 3-5 футболістів. Це було неправильно", - розчарований Гецко.