Перший тайм йому не сподобався взагалі, а другий - більш-менш нормально. "Якби не гол Ярмоленка, то ще невідомо як би все обернулося", - цитує експерта "Футбол24". Він зазначає, що це не та гра, якої чекають від "Динамо" вболівальники.
"Покращення не побачив. Єдине, що сподобалося, так це те, що 2-3 гри склад не змінюється. А раніше на кожну гру виходило нових 3-5 футболістів. Це було неправильно", - розчарований Гецко.