Після вильоту з Кубка Чехії від напівпрофесіональної команди, Томас Бернади змусив своїх футболістів працювати на будівництві бази.
Гравці працювали там п'ять днів з 7 до 9 ранку.

Після вильоту з Кубка Чехії від напівпрофесіональної команди, Томас Бернади змусив своїх футболістів працювати на будівництві бази.
Гравці працювали там п'ять днів з 7 до 9 ранку.
