​Вболівальників «Динамо» запрошують на автограф-сесію

Динамо Київ 4 Вересня, 19:42 2532
​Вболівальників «Динамо» запрошують на автограф-сесію | 19-27
Гравці київського «Динамо» візьмуть участь в автограф-сесії.

Офіційний сайт клубу повідомляє, що захід відбудеться 5-го і 6-го вересня у Києві, в 9-му павільйоні Експоцентру України (ВДНГ) о 17:00.

Всі бажаючі можуть долучитися до зустрічі з футболістами за адресою: пр-т Глушкова, 1, станція метро «Виставковий центр».