Євген Хачеріді: "Франція? Нічого - впораємося"

Динамо Київ 26 Жовтня, 07:46 741
Євген Хачеріді: Франція? Нічого - впораємося | 19-27
Захисник київського "Динамо" і збірної України Євген Хачеріді оптимістично налаштований на стикові матчі з національною командою Франції за право зіграти у фінальній частині чемпіонату світу-2014.
 
- Як сприйняли жеребкування плей-офф?
 
- Особисто я з Францією грати не хотів.
 
Сподівався, що буде більш слабкий суперник. Але нічого - впораємося ...