Захисник київського "Динамо" і збірної України Євген Хачеріді оптимістично налаштований на стикові матчі з національною командою Франції за право зіграти у фінальній частині чемпіонату світу-2014.
- Як сприйняли жеребкування плей-офф?
- Особисто я з Францією грати не хотів.
Сподівався, що буде більш слабкий суперник. Але нічого - впораємося ...