«Нарешті нормальне тренування з командою!» - відзвітував Теодорчик у Facebook, додавши своє фото, зроблене на базі «Динамо».
Посилання скопійовано
© 2013, 1927.com.uaВсі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua