Джермейн Ленс: "У Києві мені комфортно"

Динамо Київ 26 Жовтня, 15:35 1102
Джермейн Ленс: У Києві мені комфортно | 19-27
Голландський футболіст Джермейн Ленс поділився виданню Algemeen Dagblad своїми враженнями від столиці України:


"У Києві я відчуваю себе як вдома. Це велике і дуже красиве місто. В цьому плані столиця України нічим не поступається Амстердаму. У Києві є все для комфортного проживання. Чи стежу я за чемпіонатом Голландії? Так, лише коли є час. Ми багато часу проводимо на базі "Динамо", тому вільного часу не так багато".