Харатін: "Що було у роздягальні - нехай там і залишається"

Динамо Київ 26 Жовтня, 18:24 974
Харатін: Що було у роздягальні - нехай там і залишається | 19-27
Півзахисник дубля "Динамо" сумує після поразки від "Іллічівця" з рахунком 1:3

Ігор Харатін повідомив офіційному сайту клубу, що у першому таймі у команди багато що виходило, а ось у другому пропустили необов’язковий гол. Після контратаки суперника і третього м’яча відігратися вже було дуже важко.

Що коїлось у роздягальні, важко навіть уявити. "Те, що було у роздягальні, нехай там і залишається", - каже Харатін. "Тренер нам сказав, а ми вже будемо робити висновки".

А які ж цілі у "Динамо" на сезон? "Думаю, нам під силу увійти до трійки кращих команд першості. Якщо все вдало складеться, то, на мій погляд, нам це дійсно по плечу".