Сергій Ребров: «Наша молодіжка - це майбутнє «Динамо» і всього українського футболу»

Динамо Київ 9 Вересня, 14:10 1414
Сергій Ребров: «Наша молодіжка - це майбутнє «Динамо» і всього українського футболу» | 19-27
Наставник київського «Динамо» поділився враженнями від перегляду товариського матчу молодіжних збірних України і Данії (1:3).

«Мене цікавить гра і своїх футболістів, і всієї молодіжки. Це наша збірна, майбутнє «Динамо» і всього українського футболу. Така інформація цікава для будь-якого тренера.

Так, були грубі помилки у захисті, коли забивалися м'ячі, але команда намагалася оборонятися компактно. Вся команда обороняється. Також були хороші контратаки, могли ще забити.

Ми не знаємо, які вимоги ставив тренер перед цією грою, що вони награють. Мені складно про це судити, але в контратаки виходили добре», - сказав Ребров в ефірі каналу «Футбол 1».