Фани "Шахтаря" освистали свою мега-зірку

Футбол України 26 Жовтня, 18:35 2019
Фани Шахтаря освистали свою мега-зірку | 19-27
Луіса Адріано ганьблять власні вболівальники.

Про це повідомив тренер донеччан Мірча Луческу в ефірі каналу "Футбол". "Навіть зараз не можу зрозуміти, що це було, і чому свистіли. Це вперше за той час моєї роботи в "Шахтарі", - дивується тренер.

"Луїс Адріано - гравець, який нам потрібен. Дуже дивно те, що відбулося сьогодні. Це перший і останній випадок, коли когось з наших гравців "Шахтаря" засвистали", - обіцяє Луческу. Мабуть, він особисто буде зав’язувати роти усім, хто буде йти на стадіон.