Белькевич: «Будемо розбиратися»

Динамо Київ 26 Жовтня, 19:43 764
Белькевич: «Будемо розбиратися» | 19-27
Тренер дублю «Динамо» після поразки від «Іллічівця» дублює головного тренера команди

- Програші, звичайно ж, сприймаються негативно. Тим не менш, в поразках є і позитивні моменти, коли бачиш, чого недостатньо для перемоги. Стають помітні помилки і те, над чим потрібно працювати в тренувальному процесі.

- Низка ключових футболістів «дублю» пару днів тому грали у Луцьку з «Волинню». Той матч якось позначився на їх фізичному стані?
- Я б сказав не низка, а всі ключові футболісти. Але це не є тим фактором, через який ми поступилися.

- У чому ж тоді полягає основна причина фіаско?
- У тому, що забили один, а пропустили тричі. Ось і все. Ми допустили невимушені помилки. А чому так - будемо розбиратися. Може справа в молодості, а може в чомусь іншому.

- Випускник академії « Динамо» 2013 Артем Бесєдін регулярно грає і забиває як за «Динамо» U -19, так і за «дубль». У майбутньому ви розраховуєте на нього, як на гравця основного складу?
- Я розраховую на всіх футболістів, які готуються до гри і демонструють свою готовність у тренувальному процесі. Як хто буде виглядати в наступному матчі - я не знаю.

- Також з академії відразу в «дубль» перебрався Віктор Циганков, але жодного матчу поки так і не зіграв...
- Хочу уточнити : у «дубля» і U-19 одна заявка. Хто вписується у вікові рамки, той може грати як за одних, так і за інших. Все залежить від того, в якій формі футболіст знаходиться на даний момент.

- Дуду, Вукоєвич і Коваль - делегати з першої команди з обумовленим кількістю ігрового часу на полі?
- Так, в «дублі» вони отримують ігрову практику, коли це необхідно.

- У наступному турі «Динамо» зіграє в Луганську, де має грати на синтетичному покритті...
- До майбутнього матчу ще тиждень, час є. Спершу потрібно проаналізувати цей матч, подивитися, хто як відновитися. Потім ще будемо тренуватися, а тільки потім визначати, яким складом відправлятися до Луганська.