Безус вважає Україну сильнішою від Франції

Динамо Київ 27 Жовтня, 10:36 956
Безус вважає Україну сильнішою від Франції | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» поділився думками про останнього суперника «синьо-жовтих» на шляху до Бразилії.

«Збірна Франції – це хороша команда. Але ми не боїмося, будемо налаштовуватися і намагатися здобути путівку на чемпіонат світу. Легкого життя у збірної Франції з нами точно не буде», – пообіцяв Роман Безус.

«Як оцінюю шанси збірної України? Високо. Ми ж вище Франції за рейтингом», – навів останній аргумент креативний пів оборонець «Динамо» і збірної України.