З «Арсеналу» вже втікають футболісти

Футбол України 27 Жовтня, 10:38 654
З «Арсеналу» вже втікають футболісти | 19-27
Півзахисник київської команди Франтішек Кубік залишив клуб, який зараз перебуває на межі припинення свого існування.

Агент футболіста порадив 24-річному словаку розлучитися з клубом і розпочати пошуки нового місця роботи. Про це повідомили в ефірі телеканалу «Футбол».