Мадридці прагнуть отримати за нападника збірної Франції 42 млн. фунтів.
Такий крок менеджменту «Реала» є вимушеним, адже за рахунок виручених грошей за трансфер Бенземи, вони хочуть погасити борги, які вони отримали після купівлі Гарета Бейла.
«Реал» Мадрид хоче взимку продати Бензему
Керівництво «бланкос» вже надіслали пропозиції деяким англійським топ-клубам – «Челсі», «Арсеналу» та «Тотенхему».