Колишній гравець київського «Динамо» та збірної України Артем Мілевський, який з цього сезону захищає кольори турецького «Ґазіантепспора», пропустив черговий календарний поєдинок своєї команди проти одного з лідерів чемпіонату «Фенербахче». Нападник навіть не потрапив у заявку на матч.
Як написав сам Мілевський на своїй сторінці в одній із соціальних мереж, вся справа в тому, що перед грою Артем відчув болі у спині і через це не зміг допомогти одноклубникам. Поєдинок завершився перемогою «Фенербахче» - 3:1.
Нагадаємо, що для того, аби нападник якнайшвидше набрав форму, з ним додатково працює тренер з фізичної підготовки.