"Металіст" порушує регламент", - заявляє Андрій Стеценко в ефірі програми "ПРОфутбол". "Те, що нам намагаються пояснити - немов, у минулому і позаминулому сезонах Дишленкович не був легіонером - треба було після того, як прийняли регламент, провести ревізію всіх футболістів: сказати, хто - легіонер, а хто - ні. Тоді б не було питань. А так ми заднім числом відновлюємо справедливість".
"Ми написали листа на ім'я президента ФФУ, в якому дали зрозуміти про те, що ми з цією практикою не маємо наміру миритися. Ми однозначно сказали - якщо ніякої реакції не буде (а її не було), ми будемо звертатися до більш вищих інстанцій, аж до Лозаннського суду", - завершує пан Стеценко.