Ігор Суркіс: «Хороша, бойова гра»

Динамо Київ 27 Жовтня, 21:27 942
Ігор Суркіс: «Хороша, бойова гра» | 19-27
В ефірі телеканалу 2+2 президент «Динамо» Київ Ігор Суркіс прокоментував матч «біло-синіх» з «Іллічівцем», який закінчився перемогою столичного клубу 1:0:
В ефірі телеканалу 2+2 президент «Динамо» Київ Ігор Суркіс прокоментував матч «біло-синіх» з «Іллічівцем», який закінчився перемогою столичного клубу 1:0:
 
- Звичайно, нам важко грати через два дні на третій. Але сьогодні була хороша, бойова гра. Тим і цінна перемога, що вона здобута вдесятьох. Ярмоленка видалили по справі, питань ніяких немає. Пенальті теж дали по справі. Хоча мені здається, потрібно було видаляти воротаря.
 
- Ви говорили після матчу з Андрієм про його видалення?
 
- Так. Він сказав, що в тому епізоді йому було нікуди діватися, тому вийшло, що він наступив на гравця. Але у футболі не буває такого, що нікуди діватися. Наступив - отримай.
 
- В Інтернеті з'явилася інформація, що «Динамо» підписало контракт з Олександром Рибкою. Це правда?
 
- Я не коментую інформацію з Інтернету. Якщо буде інформація, ми її розмістимо на офіційному сайті.