Владислав Калітвінцев: «В Динамо мене називали "Карандашиком"»

Динамо Київ 27 Жовтня, 22:09 989
Владислав Калітвінцев: «В Динамо мене називали Карандашиком» | 19-27
Футболіст київського "Динамо" Владислав Калитвинцев, який зараз виступає за чеський "Слован" на правах оренди, розповів програмі "Профутбол" про своє прізвисько - "Олівець" ("Карандаш")
Орендований "динамівець" Владислав Калитвинцев, який зараз виступає за чеський "Слован", розповів в ефірі програми "Профутбол" про своє прізвисько - "Олівець" ("Карандаш")
 
- Це ще в "Динамо" мене так Ярмоленко називав, Зозуля. "Карандашик". Це пояснюється тим, що маленький, малюк ще, - повідомив Калитвинцев.