Моуріньйо запевняє, що не дражнив «Ман Сіті»

Світовий футбол 28 Жовтня, 08:20 705
Моуріньйо запевняє, що не дражнив «Ман Сіті» | 19-27
Після перемоги «Челсі» над «Манчестер Сіті», яка була вирваною на останніх хвилинах, менеджер Челсі Жозе Моуріньйо побіг святкувати успіх зі своїм сином, який знаходився на трибуні за лавкою запасних суперника, а наставник «Ман Сіті» Мануель Пеллегріні не став чекати колегу для рукостискання.

Після вирішального гола Фернандо Торреса Моуріньйо кинувся в натовп уболівальників, серед яких знаходився його син. «Я і не чекав від нього іншого святкування. Це в порядку речей», - прокоментував після матчу Пеллегріні. «Ні, я не потиснув йому руку. Я і не хотів», - зізнався чилієць.

Моуріньйо не вважає себе винним в даному інциденті: «Я думаю, винен «Челсі», тому що я хотів купити сезонний абонемент для сина, і вони дали йому місце за лавкою суперників», - пояснив Жозе журналістам.

«Вони повинні дати моїй дитині місце за моєю лавкою. Я пішов до нього, чесне слово, я пішов до нього, і на наступному матчі ви його знову побачите. Це драма останньої хвилини. Я обіграв «Манчестер Сіті» на останній хвилині з «Реалом» (3:2 на минулій Лізі чемпіонів), і тоді я стрибнув на коліна і зіпсував свої штани. Якщо «Сіті» вірять, що мій син був на трибунах, відмінно. Якщо не вірять, тоді я приношу вибачення, якщо чимось їх образив».