«Генк» обігрує «Брюгге» і виходить на друге місце

Динамо Київ 28 Жовтня, 10:20 837
«Генк» обігрує «Брюгге» і виходить на друге місце | 19-27
Суперник київського «Динамо» у групі Ліги Європи, бельгійський «Расинг Генк», провів чергову гру Про-ліги.

Команду Маріо Бєєна чекав поєдинок «за шість очок» проти прямого конкурента, «Брюгге», що займав другу сходинку в турнірній таблиці.

Гра на домашньому стадіоні «Брюгге», «Ян Брейдель», зібрала 28 000 глядачів і завершилася з рахунком 0:2.

Гості забили по голу в кожному з таймів. За три хвилини до перерви рахунок відкрив найкращий бомбардир команди Фоссен. Другий м'яч був забитий також в кінцівці тайму - на 84 -й хвилині закріпив успіх «Генка» Хайленд.

У цьому матчі Бєєн задіяв наступних виконавців: Кетелеш - Нгонгка, Мбоджі, Кулібалі, Чіманга - Буффель, Хайленд, Горью (Кумордзі, 84), де Кеулар ( Лімбомбе, 88) , Камю - Фоссен (к) ( Оджо, 78).

Після 12-ти турів «Генк» вийшов на друге місце, крім «Брюгге» обійшовши «Зюлте -Варегем», яка займав другу позицію. Від лідера чемпіонату Бельгії, команди «Стандард», суперника «Динамо» по ЛЄ відокремлюють три очки.

У наступному турі в найближчу середу «Генк» прийме «Кортрейк», який займає шосту сходинку.