«Маю намір займатися розвитком спорту та фізичної культури в місті», - зазначив Владислав.
Екс-динамівець йде в депутати Київської міської ради
Про намір балотуватися у депутати Владислав Ващук повідомив на своїй сторінці у Facebook.
